Galaxy S4 Replika Rom Ykleme

Replika s4 ve s3 telefonlara rom yükleme ve yedek alma, Http://www.replikacep.com/index.php yukardaki adresten detaylı bilgi alabilirsiniz www.replikacep.com farkıyla.. Replika s3'e 4.1.1 cepnoloji os v1.0 rom yükleme ve ekran, Forum : http://cepnoloji.com/ device info brand:samsung model:gt-i9300 cpu hardware : mtk6575 android versiyon : 4.0.4 processor : armv7 processor rev 10. Mechanical: samsung galaxy s4 cwm ile rom yükleme resimli, Öncelikle cmw moda girebilmek için samsung galaxy s4 için uyumlu recovey dosyası bulunmalıdır..

Galaxy s4 rom yükleme İşlemi - sdn forum, Rom yÜkleme 1.Öncelikle buradan zip arşivi indirin ve herhangi bir klasöre çıkartın. 2. buradan uygulamayı indirin ve klasöre çıkartın.. Replika (kore malı) galaxy s4 android root atma ve imei, Merhaba arkadaşlar replika (kore malı) galaxy telefon incelemesinde root işlemini ve imei girme/kaydetme işlemini anlatacağımdan bahsetmiştim.. Mtk replika rom apk download: galaxy s4 mini rom mtk 6575, Arkadaşlar merhaba bu konuda mtk65xx işlemcili s3 mİnİ telefonlara ait romları koyacağım. teker teker konu açmaktansa hepsini bir konuda top.

Cara mengecek android palsu/replika | yuk belajar android !!!, Hp android palsu/replika kini banyak beredar dan harganyapun sangat miring. hp-hp replika tentu me-replikakan hp2 yang berkelas seperti galaxy s4, galaxy s3, iphone. Mt6572 düzenlenmiş/hızlandırılmış türkçe 5 faklı, Cepnoloji | türkiye'nin İlk replika destek sitesi » mtk rom deposu » galaxy s4 » mtk galaxy s4 rom » mt6572 düzenlenmiş/hızlandırılmış türkçe 5. Samsung galaxy note ii (gt-n7100) android 4.3 yenİ test, 20 kasım tarihli bu yeni sızıntı rom xxuemk4 kod adlı sızıntı firmware, samsung galaxy note ii (uluslararası n7100 modeli için) için indirilebilir durumda..

References:

Nothing Found

Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.